Our vision is forseeing our clients' special needs, before they are even aware of them

Chronos olarak rakipsiz hizmetlerimiz, ayrıntılara gösterdiğimiz titizlik ve kaliteye verdiğimiz önemle rakiplerimizden kendimizi farklılaştırdık ve ihtiyaç duyduğunuz çözüm ve sonuçları en hızlı şekilde sunmayı kendimize ilke edindik.

Chronos, müşterilerine geniş bir çözüm ve hizmet portföyü sunar:

İŞE ALIM HİZMETLERİ

SEÇME VE YERLEŞTİRME

Chronos, sonuca odaklı, başarısı tescillenmiş, ihtiyaçlarınıza tam uyumlu insan kaynağını bulmak konusunda rakipsiz, butik arama ve yerleştirme hizmetleri sunar. Yerel pazar uzmanlığımız ve tecrübemizin yanı sıra, uluslararası ağlarla ilişkilerimiz, sürekli yükselen başarı grafiğimizin ana unsurlarıdır.

Dünyanın dört bir yanında yürüttüğümüz, geçmişi uzun yıllara dayanan faaliyetlerimiz sonucunda çok geniş ve etkileyici bir müşteri portföyünün ve engin bir deneyim ve birikimin sahibi olmakla kalmadık, her sektörde insan kaynakları danışmanlığı alanının tartışmasız en yetkin profesyonelleri arasına girdik.

YÖNETİCİ SEVİYELERİ SEÇME VE YERLEŞTİRMESİ

Chronos’un yerel ve uluslararası gelişmiş aday veritabanı tüm sektörlerde tarama yaparak, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun özelliklere sahip yöneticinin bulunmasını sağlar. Sektörel ve genel iş dünyası içerisinde yaptığımız araştırmalarla, hedef şirketlerdeki seçkin yöneticileri bulur, onlarla direkt temas kurarız. Headhunting çalışmamız kapsamında, uzun yıllara dayanan tecrübemizi sektörlerdeki kişisel kaynaklarımızı efektif kullanma becerimizle de birleştirerek, müşterilerimize en isabetli seçenekleri sunarız.

Çıtayı çok yükseğe koyduk. Kendimizi işimize adayarak, profesyonel bir yaklaşım benimsiyor, bunların yanına bir de samimiyet ekliyoruz. Doğru profesyoneli bulmak ve onunla karşılıklı saygıyı gözetmek konusunda kendimizi çok yetkin addediyoruz.

Amacımız, müşterilerimizle aramızda uzun ömürlü, sağlam ilişkiler kurmak, hem adaylarımıza hem de müşterilerimize güven duygusu vermek ve kendilerine samimi ilgimizi sunmaktır.

YÖNETİCİ SEVİYELERİ PAZAR ARAŞTIRMASI

Şirketlerde yöneticilerin yedeklenmesi önemlidir. Uzun yıllardır birlikte çalıştığınız bir yöneticiniz bir anda işten ayrılabilir. O yöneticinin yerini hemen alacak, güvendiğiniz ve uygun olduğunu düşündüğünüz bir çalışanınız yoksa tek çare dışarıdan birini istihdam etmektir.

Chronos Consulting, tüm dünyada işe alım ve yönetici seviyeleri pazar araştırması alanında başarılı projelere imza atmış uluslararası bir danışmanlık firmasıdır. Global tecrübemize dayanarak belirtmek isteriz ki, orta ve üst kademe yöneticiler, şirket başarısında direkt katkısı olan çalışanlardır. Dolayısıyla bu pozisyonların doğru kişi ile doldurulması büyük önem taşır. İşe alım süreçleri bazen çok kısa sürerken bazen aylar alabilir. O süre boyunca, ilgili pozisyonun boş kalması bir yana, istihdam edilecek yeni yöneticinin de nereden ve ne zaman şirkete katılacağının bilinmediği bir dönem yaşanır.

Şirket yöneticilerinizden herhangi birinin yedeği yoksa ve bir gün işten hemen o gün ayrılacağını bildirdiğinde ne yaparsınız? İşte tam bu noktada biz, Chronos Consulting olarak, şirketlerin tepe yönetimlerine Yönetici Seviyeleri Pazar Araştırması hizmetimizi hatırlatmak isteriz.

Kritik pozisyonlardaki yöneticilerinizin hala sizinle çalışıyorken, terfi veya istifa etmeleri durumunda sektörünüzde kimlerin uygun olabileceğini özel çalışma metodolojimiz ile araştırmayı ve doğru kişileri belirlemeyi öneriyoruz.

Yedeklemenin dışında Yönetici Seviyeleri Pazar Araştırması hizmetimizden, farklı pazarlara veya coğrafyalara gitmek istediğinizde de yararlanabilirsiniz. Giriş yapmayı düşündüğünüz yeni pazarda yerel insan gücü havuzuna dair bilgi edinebilir, elde edilen sonuçlara göre ihtiyaç duyduğunuz insan gücünü yerel veya harici kaynaklardan temin edebilirsiniz.

İK İYİLEŞTİRME HİZMETLERİ

OUTPLACEMENT

Türkiye’de yaşanan şirket birleşmeleri, satın almalar veya şirketlerin girdikleri yeniden yapılanma süreçleri neticesinde ihtiyaç fazlası çalışanların yeniden işe yerleştirilmeleri, fazla işgücü yönetimi, işgücü azaltma veya serbest bırakma yönetimi sık karşılaşılan durumlar haline gelmiştir.

İşveren, ister bir, ister daha fazla çalışanı işten çıkarıyor olsun, şirketlere ve onların İK birimlerine etkin ve uygun maliyetli Outplacement hizmetleri sunarız.

Chronos olarak mevcut işini yitirmiş bir çalışana en iyi şekilde yardımcı olmanın yolunun, içinde bulunduğu durumu tüm detaylarıyla anlamaktan geçtiğine inanıyoruz. Bunu sağlamak için işten çıkarılmış her personele, ihtiyaç duyduğu kişiselleştirilmiş, birebir nitelikte ilgi ve destek sunuyoruz.

Outplacement hizmetlerimizden yararlananlar, geniş kapsamlı bir program dahilinde uzman danışmanlarımızın yakın desteğini alır, rol tanıtımından başarılı mülakat tekniklerine kadar birçok konuda bilgilendirilir.