We keep our focus on what matters...

Chronos, Yunan mitolojisinde zamanın vücut bulmuş halidir. Chronos’un kaostan türemiş olması bir tesadüf değildir. Bu türeyiş, kaos ve zaman arasındaki çok yakın ve sonuçta her ikisini de yaratan ilişkinin bir yansımasıdır. Mitolojide Chronos, ayrıca zamanın bekçisi veya ‘Zaman Baba’ olarak da anılır. Mitolojinin gerçek dünyadaki yansıması olarak Chronos, insan kaynakları süreçleri için butik çözümler öneren ve böylece zamandan kazandıran bir danışmanlık firmasıdır.

Chronos Şirketler Grubu çatısı altında çok uluslu bir yapılanma ile faaliyet gösteren Chronos Consulting, İngiltere, Amerika ve İsveç asıllı girişimciler tarafından kurulmuş olup, 1990’lı yıllardan bu yana uzman kadrosuyla İnsan Kaynakları Danışmanlığı alanında hizmet vermektedir.

Chronos Consulting, Avrupa, Ortadoğu, Afrika, Kuzey ve Güney Amerika ile Asya’da faaliyet gösteren Fortune 1000 şirketlerine insan kaynakları danışmanlığı sunmuş, başarılı projeleri hayata geçirmiştir. Çok uluslu bir firma olmasının avantajını sonuna kadar değerlendiren Chronos Consulting, uluslararası pazarda kazandığı deneyimi, yerel pazar bilgileri ile bütünleştirmekte ve müşterilerine uzun vadeli ve etkin danışmanlık çözümleri sunmaktadır.

Maksimum doğruluk ve dürüstlük ile sunduğumuz yüksek kaliteli ve müşteriye özel hizmet yaklaşımımızın yanı sıra, müşterilerimizin ve adayların ihtiyaçlarına gösterdiğimiz yakın ilgi ile de gurur duyuyor, bu anlamda sektörde tek olduğumuza inanıyoruz. Bu titiz yaklaşımımızın sonucunda en yüksek müşteri ve aday memnuniyeti seviyelerini elde ediyoruz.

 

Kişisel Verilerin Korunması Prensibi

Chronos Türkiye, kariyer siteleri veya CV’lerin direkt olarak e-mail adresimize gelmesi yoluyla bizimle paylaşmış olduğunuz kişisel verilerinizi korumayı taahhüt eder. Kişisel bilgileriniz en hassas şekilde korunmakta ve 6698 numaralı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu hükümlerine uygun ele alınmaktadır.

Kişisel bilgilerini tuttuğumuz tüm bireyler bu Prensip kapsamında değerlendirilirler.

Kişisel Verileri Koruma Başvuru Formu’na bu link üzerinden ulaşabilirsiniz. (WORD FORMATI)

Kişisel Verileri Koruma Başvuru Formu’na bu link üzerinden ulaşabilirsiniz. (PDF FORMATI)

Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metni’ne bu link üzerinden ulaşabilirsiniz. (WORD FORMATI)

Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metni’ne bu link üzerinden ulaşabilirsiniz. (PDF FORMATI)