Covid-19 Salgını Duyurusu

COVID-19 SALGINI HAKKINDA

Bu yıl Chronos Consulting ailesi olarak şirketimizin 20. yılını kutluyoruz. Bu demek oluyor ki, bu yaşadığımız kriz bizim için ilk kriz değildir. Daha önce olduğu gibi, dünya standartlarında işe alım ve İK danışmanlık hizmetlerini müşterilerimize getirmek için duruma adapte olmaya ve süreçlerimizi iyileştirmeye devam ediyoruz.

Bugün hepimiz uzaktan çalışma ve sanal olarak iletişim kurma zorluklarıyla karşı karşıyayız. Chronos Consulting ekibimizin 3 yılı aşkın bir süredir yurt dışında ve Türkiye’de homeoffice çalışma koşullarında deneyim kazanmış ve gerekli donanıma sahip olduğunu belirtmek isteriz. Bu süre zarfında, işe alım ve İK danışmanlığının geleneksel bir ofis varlığı olmadan da başarılı bir şekilde yapılabileceğini kanıtlamış durumdayız. Bununla birlikte, birçok şirket için bu yeni zorlukların mevcut durumdaki organizasyon stratejilerinin ve esnekliklerinin yeniden tanımlanmasını gerektirebileceğinin bilincindeyiz.

İnsan olmadan hiçbir organizasyon işlevini gerçekleştiremez. İşe alımın uzun vadede başarılı olabilmek için hala çok önemli olduğuna inanıyoruz ve birçok kuruluşun bunu kabul ettiğinden, planlandığı gibi işe alma projelerine devam ettiğini memnuniyet ile gözlemliyoruz. Bugün yaz veya sonbahar dönemi için yeni bir çalışana ihtiyacınız varsa, yeni işe alım projelerine başlamak için çok doğru bir zaman. Salgın kontrol edilebilir hale gelir gelmez, kişiyi görevlere başlamaya hazır hale getireceksiniz. İşe alma ve İK hizmetlerimiz, tüm işe alım süreci boyunca size eşlik edecek şekilde tamamen yeniden düzenlenmiştir.

Yarına hazır olmak için bugün işe alın

İşe alma ve headhunting zor dönemlerde değer yaratan ana faaliyetlerimizdir. Piyasadaki şu anki türbülans, adayları yeni iş pozisyonlarına başvururken daha temkinli ve tereddütlü hale getiriyor, ancak onları teşvik etmek için buradayız. İşe alım sürecinin her aşamasında aday ve kuruluşa eşlik etmek ve rehberlik sağlamak için buradayız. Sürekli olarak yeni işe alım teknikleri için beyin fırtınası yapıyor ve süreçlerimizi müşterinin pazardaki ihtiyaçlarına ve durumuna göre ayarlamak için en son teknolojiyi uyguluyoruz.

Zaman zaman yeni iş fırsatlarına açık yetenekli adaylarla sohbet ediyoruz. Uygun bir eşleşme olup olmadığını değerlendirmek için onları birkaç hedef şirkete sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Aday pazarlama hizmeti, şirketin tam bir işe alım süreci başlatmaya gerek kalmadan ekibi için hızla büyük yetenekler bulmasını sağlar.

Kuruluşunuzun farklı bir işe alma çözümüne ihtiyacı varsa, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin; ihtiyaçlarınız için talebe yönelik bir çözüm geliştirmekten memnuniyet duyarız.

Outplacement Hizmeti

Mevcut durumdan dolayı bazı çalışanları işten çıkarmak zorundaysanız, yeni bir iş bulma sürecinde onlara yardım etmek için buradayız. Outplacement hizmeti dahilinde, yeni bir işe başvururken daha iyi hazırlanmasına, Linkedin profilini ve özgeçmişlerini oluşturmalarına yardımcı olmak için birlikte çalışıyoruz. İhtiyaç durumunda, tüm iş arama sürecinde çalışanı destekliyoruz. Outplacement hizmeti , şirket tarafından pozisyonunun kapatılması nedeniyle tek bir çalışan için veya tüm departmana önerilebilir.

Mevcut yaşanan durumun önümüzdeki süreçte birçok olumlu fırsat getirebileceğini düşünüyoruz. Esnekliğin ve hızlı hareket etmenin gelecekte başarılı sonuçlara yol açacağına inanıyoruz. Bugün hızlı hareket ederek daha da ileri gitmek için geleceğe hazırlanıyoruz.

Size yardımcı olmak için buradayız!