Technik Utrzymania Ruchu, Poland

Dla naszego międzynarodowego klienta z branży motoryzacyjnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Technik Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Pruszków

Zakres zadań:

  • Odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie maszyn i urządzeń w zakładzie oraz udział w ich implementacji

  • Reagowanie na wszelkie sygnały dotyczące wadliwie funkcjonujących maszyn

  • Kontakt z przedstawicielami serwisów zewnętrznych i dostawcami części zamiennych

  • Dokumentowanie przestojów wynikających z nieplanowanych awarii

  • Współpraca z operatorami maszyn w celu wzrostu efektywności i wykorzystania dostępnego parku maszynowego

  • Modyfikacja maszyn i urządzeń pod kątem poprawy ergonomii stanowisk pracy
    (we współpracy z działem technologicznym)

  • Wsparcie Inżynierów oraz Trenerów w prowadzeniu szkoleń operatorów w zakresie podstawowej obsługi maszyn i urządzeń

  • Modyfikacja/aktualizacja dokumentacji maszyn i urządzeń w związku z prowadzonymi modernizacjami

Wymagania:

  • Min 2-letnie doświadczenie w pracy w środowisku produkcyjnym w obszarze utrzymania ruchu, serwisu – preferowana branża motoryzacyjna

  • Wykształcenie min. średnie techniczne

  • Znajomość zagadnień z zakresu elektryki, automatyki, mechaniki, pneumatyki

  • Uprawnienia SEP do 1 KV

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym,

  • Umiejętność posługiwania się komputerem w zakresie MS Office

  • Gotowość do częstych delegacji służbowych w okresie pierwszego kwartału zatrudnienia

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Odpowiedzialność i sumienność

Firma oferuje:

  • Stabilną pracę w międzynarodowej firmie w branży automotive

  • Możliwość realnego rozwoju i poszerzania kompetencji w strukturach firmy

  • Udział w ciekawych projektach

  • Przyjazna atmosfera pracy

  • Pakiet benefitów ( m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta multisport, szkolenia językowe, dofinansowanie do posiłków)

  • Pakiet relokacyjny

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez Coberon Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Iwonickiej 37, 00-924 Warszawa, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z Coberon Sp. z o.o. oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Wszystkim zainteresowanym dziękujemy za uwagę.

Zastrzegamy sobie przy tym prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.