Inżynier jakości, Poland

Dla naszego międzynarodowego klienta z branży motoryzacyjnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier jakości

Miejsce pracy: Brześć Kujawski

Zakres zadań:

  • Określanie wymagań jakościowych dla wyrobu i procesu

  • Opracowanie Planów Kontroli, Instrukcji Kontroli, Kart Pierwszej sztuki, Instrukcji Containment

  • Nadzór i monitoring nad wdrożeniem wymagań klienta

  • Rozpatrywanie reklamacji od klientów, przedstawienie raportu 8D do klienta

  • Przeprowadzanie analiz stabilności, powtarzalności i odtwarzalności dla systemów pomiarowych

  • Przeprowadzanie procesu zatwierdzania części (PPAP, VDA2)

  • Przeprowadzanie audytów procesu VDA 6.3 oraz systemu jakości

  • Tworzenie standardów jakości

  • Wspieranie analiz PFMEA

  • Wsparcie jakościowe dla produkcji

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w środowisku produkcyjnym – preferowana branża motoryzacyjna

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Znajomość wymagań systemów zarządzania jakością (preferowana znajomość ISO/TS 16949)

  • Znajomość 8D, FMEA, PPAP, MSA

  • Praktyczna umiejętnośc definiowania przyczyn problemu z wykorzystaniem narzędzi jakościowych

  • Znajomość metod rozwiązywania problemów jakościowych i przeprowadzania analiz statystycznych

  • Definiowanie i kontrolowanie wskaźników jakościowych

  • Znajomość języka angielskiego - warunek konieczny

  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Samodzielność i odpowiedzialność

Firma oferuje:

  • Stabilną pracę w międzynarodowej firmie w branży automotive

  • Możliwość realnego rozwoju i poszerzania kompetencji w strukturach firmy

  • Udział w ciekawych projektach

  • Przyjazna atmosfera pracy

  • Pakiet benefitów ( m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta multisport, szkolenia językowe, dofinansowanie do posiłków)

  • Pakiet relokacyjny

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez Coberon Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Iwonickiej 37, 00-924 Warszawa, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z Coberon Sp. z o.o. oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Wszystkim zainteresowanym dziękujemy za uwagę.

Zastrzegamy sobie przy tym prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.