Specjalista ds kadr i płac, Szczecin, Poland

Dla naszego międzynarodowego klienta z branży produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds kadr i płac

Miejsce pracy: Szczecin

Zakres zadań:

  • Prowadzenie szczegółowej dokumentacji pracowniczej (teczki personalne, karty wynagrodzeń i zasiłków chorobowych, ewidencja czasu pracy)

  • Sporządzanie umów o pracę, wypowiedzeń umów o pracę, wystawianie świadectw pracy

  • Sporządzanie umów cywilnoprawnych (umowy o dzieło, umowy zlecenie) dla zleceniobiorców

  • Sporządzanie list płac, odprowadzanie składek ZUS i podatku dochodowego od osób fizycznych

  • Sporządzanie deklaracji do ZUS, US, GUS, PFRON

  • Sporządzanie planów urlopowych, ewidencja i rozliczanie urlopów pracowniczych

  • Nadzór nad lekarskimi badaniami okresowymi pracowników

  • Organizowanie i nadzór nad szkoleniami z zakresu BHP

  • Wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach

  • Udzielanie pracownikom informacji z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

  • Sporządzanie zestawień i raportów

Wymagania:

  • Min. 3-letnie doświadczenie w kompleksowym prowadzeniu kadr i płac

  • Bardzo dobra znajomości przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane ekonomiczne)

  • Dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny

  • Znajomość programów Microsoft Office, Płatnik oraz kadrowo-płacowych

  • Komunikatywność

  • Samodzielność i rzetelność

Firma oferuje:

  • Stabilną pracę w międzynarodowej firmie

  • Przyjazna atmosfera pracy

  • Pakiet dodatkow pozafinansowych ( m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowania do kursów, szkoleń, bony i paczki świąteczne)

  • Możliwość realnego rozwoju w strukturach firmy

Wszystkim zainteresowanym dziękujemy za uwagę.

Zastrzegamy sobie przy tym prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.