Kontroler Jakości / Specjalista ds. Kontroli Jakości, Poland

Dla naszego Klienta - wiodącej firmy z branży budowlanej realizującej projekty w sektorze gazowym, paliwowym i wodno-kanalizacyjnym - poszukujemy:

Kontroler Jakości / Specjalista ds. Kontroli Jakości

Miejsce pracy: woj. wielkopolskie

Zadania na tym stanowisku:

  • Kontrola jakości dostaw materiałów podstawowych do budowy konstrukcji stalowych

  • Stały nadzór nad jakością realizacji projektu i kontrola robót ziemnych, spawalniczych i prób ciśnieniowych

  • Opracowanie dokumentacji przeprowadzonych kontroli i badań, systematyczna  kompletacja dokumentów jakościowych

  • Ewaluacja wyrobu gotowego i systematyczna kompletacja odpowiednich dokumentów jakościowych

  • Przygotowanie dokumentacji podwykonawczej do odbiorów Inwestora oraz UDT

  • Udział w odbiorach częściowych robót realizowanych przez firmę i przez ewentualnych podwykonawców

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie/wyższe techniczne.

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie wytwarzającej konstrukcje stalowe/ urządzenia ciśnieniowe

  • Uprawnienia i umiejętność przeprowadzania badań wizualnych VT-2

  • Mile widziane uprawnienia stopnia 2 wg EN 473 do wykonywania badań RT, UT, MP, PT i wiedza z zakresu obowiązujących przepisów m.in. ustawy o dozorze technicznym, Dyrektywy Ciśnieniowej PED 97/23/WE

  • Znajomość procesów spawalniczych oraz systemu zarządzania jakością w spawalnictwie wg normy PN-EN ISO 3834-2

  • Bardzo dobra znajomość programów AutoCAD, MS Excel, MS Word

  • Rzetelność i dokładność wykonywanych zadań

  • Współpraca z zespołem, uczciwość, wielozadaniowość

Firma oferuje:

  • Pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie u pewnego pracodawcy

  • Umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanej wiedzy, doświadczenia i umiejętności

  • Służbowy komputer i telefon

  • Pakiet usług medycznych Medicover

  • Ciekawą pracę na budowach na terenie całego kraju

"Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez Coberon Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Iwonickiej 37, 00-924 Warszawa, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z Coberon Sp. z o.o. oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.