Specjalista ds. technicznych (Systemy CATV, TV-SAT), Poland

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, lidera z branży teletechnicznej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. technicznych (Systemy CATV, TV-SAT)
Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania

• wykształcenie wyższe techniczne, preferowane profile - elektronika, automatyka, informatyka, telekomunikacja
• minimum 2 letnie doświadczenie pracy na analogicznym stanowisku (mile widziane doświadczenie w branży systemów TV-SAT, CATV)
• prawo jazdy kat B
• znajomość j. angielskiego na poziomie dobrym
• znajomość ofert produktowych producentów systemów TV-SAT, CATV
• samodzielność i wielozadaniowość
• komunikatywność

Obowiązki

• przygotowywanie oferty i sprzedaż produktów firmy w zakresie systemów TV-SA, CATV
• organizowanie szkoleń dla klientów oraz dla pracowników firmy
• wsparcie w zakresie konserwacji i uruchamiania systemów TV-SAT, CATV
• współpraca z dostawcami firmy (krajowymi i zagranicznymi)

Oferujemy

• atrakcyjne wynagrodzenie
• możliwość rozwoju w dziedzinie systemów TV-SAT, CATV
• pracę w stabilnej firmie
• niezbędne narzędzi pracy takie jak laptop, telefon komórkowy itp.
• dostęp do niezbędnych szkoleń i kursów zawodowych
• przyjazna atmosfera w miejscu pracy

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę naprzetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez Coberon Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Iwonickiej 37, 02-924 Warszawa, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie DanychOsobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z Coberon Sp. z o.o.oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."