Specjalista ds jakości usług (umowa na zastępstwo 1,5 roku), Poland

 Dla naszego kluczowego, międzynarodowego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds jakości usług (umowa na zastępstwo 1,5 roku)
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

-Prowadzenie i analiza badań lojalności Klientów (NPS)
-Pomiar wskaźników KPI
-Nadzorowanie i monitorowanie przebiegu procedur reklamacyjnych
-Identyfikacja niezgodności, weryfikacja podejmowanych działań korygujących i prewencyjnych
-Inicjowanie zmian i rozwiązań usprawniających procesy
-Udział w projektach wewnętrznych, mających na celu zwiększenie efektywności procesów (możliwość tworzenia własnych projektów)
-Tworzenie raportów i analiz
-Prowadzenie dokumentacji jakościowej (w tym prezentacji)
-Przygotowywanie szkoleń
-Ścisła współpraca z innymi działami firmy oraz realizacja ustalonych zadań/projektów

Wymagania:

-Min. 2 letnie doświadczenie w pracy w dziale jakości
-Doświadczenie w zakresie zarządzania doświadczeniami Klientów poprzez metodykę NPS
-Umiejętność analizy danych i wyciągania wniosków, dostrzeganie nieprawidłowości i dzielenie się swoimi wnioskami
-Znajomość narzędzi Lean / Six Sigma będzie dodatkowym atutem
-Wysoka komunikatywność i nastawienie na współpracę
-Dbałość o detale, energia w działaniu
-Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
-Swobodna znajomość programu MS Office, głównie Excela i PowerPoint

Firma oferuje:

-Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
-Możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia wiedzy i praktycznego doświadczenia w jednej z największych na świecie firm
-Przyjazną atmosferę pracy
-Stałą pensję oraz dodatkowe benefity

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.