Przedstawiciel Handlowy, Poland

Dla naszego Klienta- światowego lidera w dostarczaniu profesjonalnych produktów oraz rozwiązań w zakresie czystości i higieny w wielu branżach komercyjnych, poszukujemy osoby na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Obszar pracy: woj. pomorskie, zachodnio-pomorskie

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Budowanie trwałych relacji handlowych i rozwój sprzedaży u istniejących klientów

  • Zdobywanie nowych klientów

  • Analizę potrzeb klienta w zakresie procesów mycia oraz dezynfekcji

  • Dobór oraz wdrażanie technologii mycia linii produkcyjnych u klienta

  • Kontrolę stanu sanitarnego w zakładach produkcyjnych

  • Wsparcie klientów we wdrażaniu systemów jakości HACCP, GMP oraz ISO

  • Współpracę z dystrybutorami oraz firmami sprzątającymi

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (technologia żywności lub pokrewne)

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w firmie z sektora B2B

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Prawo jazdy kat. B

  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office Windows

  • Komunikatywność, orientacja na cel, umiejętność pracy w sytuacji stresu

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie całkowite oraz pakiet świadczeń pozapłacowych

  • Możliwość rozwoju zawodowego i satysfakcję z wykonywanych zadań

  • System szkoleń wspierających rozwój kompetencji i osiąganie celów

  • Wysoki standard i komfort użytkowania narzędzi pracy

  • Otwartą atmosferę współpracy

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.