Specjalista ds kadr i płac, Poland

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów z branży farmaceutycznej poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds kadr i płac

Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania

Oczekiwania względem Kandydatów:

• 5­ letnie doświadczenie (payrolling) w firmie handlowej (najlepiej w sieci rozproszonej)
• Doświadczenie w rozliczaniu czasu pracy w systemie równoważnym
• Znajomość programu Płatnik, Simple
• Znajomość zagadnień PERON, ZUS
• Znajomość MS Office (w tym biegła znajomość Excel'a)
• Znajomość przepisów podatkowych, Prawa pracy
• Komunikatywna znajomość j. angielskiego
• Doskonałe zdolności organizacyjne i interpersonalne
• Dokładność i staranność

Obowiązki

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

• Ewidencjonowanie i rozliczanie czasu pracy
• Zakładanie i prowadzenie akt osobowych zgodnie z ustawą
• Nadzorowanie terminowości przeprowadzenia szkoleń BHP i wykonania badań lekarskich
• Sporządzanie dokumentów z zakresu stosunku pracy zgodnie z Kodeksem Pracy
• Naliczanie wynagrodzeń
• Kontrola deklaracji ZUS, GUS, PERON
• Przygotowanie Korekt Deklaracji ZUS
• Przygotowanie Dokumentów Zgłoszeniowych do ZUS
• Przygotowanie Deklaracji GUS

Oferujemy

• Konkurencyjne wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę
• Możliwość rozwoju i doskonalenia swoich kompetencji w prężnie rozwijającej się firmie
• Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.