Key Account Manager/ Sales Engineer, Poland

Aktualnie dla naszego Klienta, producenta przemysłowych systemów znakowania, światowego lidera w branży znakowania przemysłowego produktów i opakowań, oferującego szeroką gamę różnorodnych technologii poszukujemy osoby do działu sprzedaży na stanowisko:

Key Account Manager/ Sales Engineer

Miejsce pracy: Poznań

Wymagania

• Doświadczenie w branży B2B poparte sukcesami (preferowane doświadczenie w sprzedaży rozwiązań zaawansowanych technologicznie)
• Miejsce zamieszkania na terenie województwa wielkopolskiego
• Wykształcenie wyższe (techniczne albo ekonomiczne)
• Wysokie umiejętności interpersonalne
• Nastawienie na klienta i budowanie długotrwałych relacji
• Wysoki poziom umiejętności handlowych i negocjacyjnych
• Dyspozycyjność
• Zorientowanie na wyniki
• Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy technicznej
• Umiejętność zarządzania własnym czasem
• Prawo jazdy kat. B
• Znajomość języka angielskiego

Obowiązki

• Sprzedaż rozwiązań firmy
• Prowadzenie i zarządzanie projektami
• Utrzymywanie kontaktów handlowych z klientami
• Pozyskiwanie nowych klientów
• Rozmowy handlowe z klientami, przygotowywanie ofert i kalkulacji
• Samodzielne prowadzenie projektów handlowych w systemie CRM

Oferujemy

• Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
• Szkolenia oraz możliwość dalszego rozwoju zawodowego
• Współpracę w profesjonalnym i doświadczonym zespole
• Atrakcyjną premię uzależnioną od osiąganych wyników i realizacji zadań
• Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon) oraz prywatne ubezpieczenie medyczne

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku angielskim i polskim oraz klauzuli:

Zainteresowanym dziękujemy za przesłane dokumenty. Zastrzegamy sobie przy tym prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.