Samodzielna/y Księgowa/y, Poland

Dla naszego klienta - firmy z branży technologicznej, która specjalizuje się w sprzęcie biurowym,rozwiązaniach do druku produkcyjnego, systemach zarządzania dokumentami i usługach IT w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby do działu finansów na stanowisko:

Samodzielna/y Księgowa/y

Wymagania

 Doświadczenia na podobnym stanowisku (min. 2 lata)

 Wyższego wykształcenia lub w trakcie studiów zaocznych

 Zaawansowanej znajomości pakietu MS Office, w szczególności Excel- warunek konieczny

 Praktycznej znajomości przepisów prawa podatkowego i bilansowego

 Dobrej  znajomości języka angielskiego w mowie i w piśmie

 Umiejętności analitycznych

 Sumienności, rzetelności i dokładności w wykonywaniu powierzonych obowiązków

 Bardzo dobrej organizacji pracy własnej i samodzielności w wykonywaniu zadań

 Umiejętności współpracy z zespołem

Obowiązki

 Aktywny udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych

 Raportowanie bilansu na potrzeby korporacji (Hyperion)

 Budżetowanie pozycji bilansowych

 Analizowanie kont bilansowych

 Dekretowanie dokumentów

 Analiza ewidencji umów leasingowych

 Księgowanie i wyliczanie rezerw

 Rozliczanie PDOP

 Rozliczanie opłaty reprograficznej

Mile widziane

 Doświadczenie w branży leasingowej

 Doświadczenie zawodowe w międzynarodowej firmie

 Znajomość systemu finansowo-księgowego klasy ERP

Oferujemy

 Pracę pełną wyzwań w firmie będącej częścią dużej korporacji

 Zatrudnienie na umowę o pracę na czas określony - ok. 1 rok  z możliwością przedłużenia

 Niezbędne narzędzia pracy

 Prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, ubezpieczenie grupowe

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku angielskim i polskim oraz klauzuli:

Zainteresowanym dziękujemy za przesłane dokumenty. Zastrzegamy sobie przy tym prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.