Kierownik utrzymania ruchu, Poland

Naszym klientem jest firma produkcyjna w branży opakowań. Praca w zakładzie odbywa się w systemie 3 zmianowym (równoważny czas pracy) przez 7 dni w tygodniu. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób na następujące stanowisko:

Kierownik Utrzymania Ruchu

Wymagania

• Wykształcenie wyższe techniczne, wydział elektryczny, kierunki: elektornika, elektromechanika, itp.
• Znajomość języka angielskiego
• Znajomość systemu SAP i pakietu MS Office
• Znajomość zasad Ciągłego Doskonalenia w tym narzędzi TPM
• 2 lata praktyki na podobnym stanowisku w międzynarodowej firmie produkcyjnej
• Doświadczenie w obszarze Ciągłego Doskonalenia jest dodatkowym atutem
• Doświadczenie w zarządzaniu ludźmi i funkcjami

Obowiązki

Do głównych zadań na stanowisku należą:
• Zarządzanie zespołem elektromechaników.
• Zarządzanie częściami zamiennymi oraz materiałami eksploatacyjnymi
• Zamawianie części zamiennych
• Udział w pracach wykonywanych przez Dział Inwestycji.

Oferujemy

• Stabilne zatrudnienie
• Pracę w miłej atmosferze